Mirgo-Sped: Optymalizacja transakcji walutowych dzięki współpracy z ProStream

21. 03. 2024 | ProStream

Jako ProStream współpracujemy z klientami z różnych branż, jednym z nich jest firma Mirgo-Sped Sp z o o, jeden z liderów w branży logistyki międzynarodowej (na zdjęciu Pani Zuzanna Nadolska, Key Account Manager firmy, z iPadem wręczonym w ramach akcji organizowanej przez ProStream).

Pani Zuzanna Nadolska, Key Account Manager firmy Mirgo-Sped Sp. z o.o.
Pani Zuzanna Nadolska, Key Account Manager firmy Mirgo-Sped Sp. z o.o.

Mirgo-Sped organizuje przewóz towarów do większości krajów w Unii Europejskiej, posiada licznych partnerów z flotami gotowymi do załadunku od zaraz. Częste zlecenia, to częste przewalutowania, około 50% obrotu u klienta to waluty obce, z pomocą na korzystny kurs przychodzi ProStream.

Czasy dla logistyki są ciężkie, Mirgo-Sped to firma świadoma wyzwań, jakie niesie ze sobą zmieniający się kurs euro, dlatego z przyjemnością pomagamy w amortyzowaniu tych strat poprzez nasze konkurencyjne kursy wymiany walut.

Nasz klient docenia przejrzysty interfejs oraz stałe monitorowanie kursów i dbanie aby był on zawsze najlepszy, miło nam również słyszeć pochwały dla obsługi telefonicznej i online.

Jesteśmy gotowi kontynuować naszą owocną współpracę i służyć wsparciem w każdym aspekcie wymiany walut dla Mirgo-Sped Sp. z o.o.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share