Sposób na konkurencyjną ofertę Metmesh dzięki współpracy z ProStream

Nowości
13. 01. 2023 | Wiktoria Szydziak

Firma Metmesh Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe działające w branży budowlanej, a specjalizuje się w nowoczesnych i funkcjonalnych wyrobach z drutu. Produkty Metmesh są wykonywane z doskonałych jakościowo tworzyw, które są odporne na warunki atmosferyczne i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Spotkanie z Panem Waldemarem z naszym zespołem ds. Obsługi klienta
Spotkanie z Panem Waldemarem z naszym zespołem ds. Obsługi klienta

Jednym z problemów firmy Metmesh jest jej wielkość. Jako mikrofirma do tej pory nie miała możliwości uzyskania najlepszych kursów walutowych, a przy każdym przewalutowaniu niezbędne były indywidualne negocjacje z dealerem walutowym w banku.

ProStream® nie poddaje Klientów gradacji, co oznacza, że zarówno małe, średnie jak i duże firmy współpracują z nami na takich samych warunkach. Co więcej, nie wymagamy od Klientów żadnych limitów transakcji, a samo korzystanie z platformy jest również bezpłatne.

O naszej platformie Pan Waldemar dowiedział się na jednej ze stron internetowych. Był zadowolony z faktu, że wszystkich formalności związanych z podpisaniem umowy, mógł dokonać online bez żadnych trudności.

Dodatkowo nasza platforma Prostream dała Panu Waldemarowi możliwość obniżenia kosztów przeprowadzania transakcji walutowych oferując konkurencyjne kursy wymiany walut w stosunku do instytucji bankowych.

„Platforma Prostream umożliwiła nam dostęp do korzystnych kursów dzięki czemu możemy również stworzyć konkurencyjna ofertę na nasze produkty.” – dodaje Pan Waldemar.

Pan Waldemar jest także jednym z pierwszych Klientów, którzy wzięli udział w naszej akcji promocyjnej, w której prezentem jest tablet Samsung Galaxy Tab A8. Dzięki korzystym kursom na naszej platformie, szybko spełnił warunki akcji i teraz może cieszyć się nowym tabletem, na którym korzystanie z ProStream będzie jeszcze wygodniejsze!

Panu Waldemarowi i firmie Metmesh życzymy samych udanych relacji biznesowych i wielu sukcesów w prowadzonej działalności.

800 800 601
Więcej informacji można uzyskać pod
CO TO JEST PROSTREAM®?ZAREJESTRUJ SWOJĄ FIRMĘ ZA DARMO
LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share