Multifasada o obsłudze Klienta ProStream

25. 01. 2023 | Wiktoria Szydziak

Multifasada Sp. z o.o., to stosunkowo nowa firma powstała w 2021r., zajmująca się kompleksową stolarką aluminium, pvc oraz drewnianą. Przedsiębiorstwo posiada własną stolarnię i wykonuje produkty pod każdy wymiar. Multifasada, to firma, dzięki której możesz wprowadzić swój pomysł na wnętrze w życie, właściciele lubią wyzwania i z chęcią podejmą się realizacji Twojego projektu. W swojej ofercie Multifasada posiada także różne rodzaje rolet, a oprócz sprzedaży produktów oferuje także ich montaż. Ponadto w portfolio firmy znajdziemy również inne przedmioty z drewna, takie jak stoły, szafy, komody, a nawet schody.

Nasz Dyrektor Regionalny Tomasz Hupajło i właściciele Multifasady podczas przekazania tabletu
Nasz Dyrektor Regionalny Tomasz Hupajło i właściciele Multifasady podczas przekazania tabletu

19 stycznia 2023 roku odwiedziliśmy właścicieli Multifasady, Panią Sandrę Szkop oraz Pana Damiana Nowaka. Multifasada, to kolejna firma, która wzięła udział w naszej akcji promocyjnej i udało jej się zdobyć nowy tablet Samsung Galaxy Tab A8! Pani Sandra i Pan Damian, to ludzie o wyjątkowej charyzmie i nietuzinkowym podejściu do świata biznesu. Szukając nowych rozwiązań dla swojej firmy w zakresie transakcji walutowych, o naszej platformie dowiedzieli się z Facebooka. Po zapoznaniu się z ProStream i porównaniu kursów z ich ówczesnym usługodawcą, w czym okazaliśmy się korzystniejsi, Pani Sandra i Pan Damian podjęli decyzję o współpracy z naszą firmą.

Dzięki temu, że agregujemy kilku dostawców płynności, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom bardzo korzystne kursy. Właściciele Multifasady przyznali, że dzięki tym atrakcyjnym kursom oraz bezkosztowym płatnościom SEPA i SWFIT, mogą wygenerować spore oszczędności dla swojej firmy i planują zostać z nami na stałe!

Oprócz korzyści wynikających z korzystania z platformy ProStream, Pani Sandra pozytywnie oceniła nasze Biuro Obsługi Klienta. Nasz zespół dokłada wszelkich starań do indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Użytkownicy ProStream mogą liczyć na wsparcie ze strony naszych specjalistów, gdy natkną się na jakiś problem lub po prostu potrzebują informacji. Aby zapewnić szybką i bezproblemową obsługę, kontrolujemy każdą transakcję, by w razie najmniejszego błędu szybko zareagować i powiadomić Klienta.

„Rzetelna Firma godna polecenia, już przy pierwszym kontakcie wykazała się miłą i fachową obsługą. Współpraca przebiega wzorowo.“ – tak mówią o nas właściciele firmy Multifasada. My życzymy im samych sukcesów w branży i również liczymy na owocną współpracę!

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share