Zielarnia "Po Zdrowie": Droga do Zdrowia i Harmonii

Nowości
29. 09. 2023 | Wiktoria Szydziak

W dzisiejszym świecie, pełnym codziennego pośpiechu i wyzwań, dbanie o zdrowie staje się priorytetem dla wielu z nas. To właśnie z myślą o tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i praktykować szeroko pojętą profilaktykę prozdrowotną, w 4 miastach (Katowice, Siemianowice Śląskie, Tychy, Bytom) powstała Zielarnia "Po Zdrowie". To miejsce, które oferuje nie tylko produkty zielarskie, ale także fachowe doradztwo i wsparcie na drodze do lepszego samopoczucia. Poznajcie firmę Pani Marleny Kuczmarskiej, którą odwiedziliśmy w Zielarni przy okazji wręczania prezentu w ramach naszej akcji marketingowej.

Zielarnia Po Zdrowie
Zielarnia Po Zdrowie

Bogaty Asortyment dla Twojego Zdrowia

W Zielarni "Po Zdrowie" można znaleźć szeroki wybór produktów, które pomogą zatroszczyć się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Oferta firmy obejmuje suplementy diety, naturalne kosmetyki od renomowanych producentów, zdrową żywność, zioła jednorodne, aromatyczne przyprawy, i wiele innych. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem naturalnych metod wspierania zdrowia, czy też potrzebujesz specjalistycznych produktów, w naszym sklepie znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Doradztwo i Obsługa na najwyższym poziomie

Głównym celem firmy jest zapewnienie rzetelnego doradztwa i fachowej obsługi. Właścicielka, Pani Marlena Kuczmarska, wie jak ważne jest, aby klient miał pewność, że wybiera produkty odpowiednie dla swoich potrzeb i celów zdrowotnych.

Wizja i misja firmy: Łatwy Dostęp i Wiedza na Temat Zdrowia

Wizja zielarni „Po Zdrowie” opiera się na zapewnieniu łatwego dostępu do produktów zielarskich, zdrowej żywności i suplementów diety, a także na dostarczaniu fachowej wiedzy na ich temat. Pani Marlena wierzy, że każdy ma prawo do zdrowego życia i chce być przewodnikiem w tej podróży.

Misją Zielarni "Po Zdrowie" jest służyć klientom najwyższą jakością doradztwa i kompleksowym doborem produktów. Firma pomaga klientom w mądrym i świadomym inwestowaniu w swoje zdrowie, zapewniając im zdrowie i radość życia.

Wartości, które inspirują właścicielkę

W Zielarni "Po Zdrowie" każdy utożsamia się z pewnymi wartościami, które są ich przewodnikiem w działaniach i podejściu do Klientów. Główne wartości, którymi kieruje się Pani Marlena to: jakość produktów, zdrowie, radość życia, szacunek, lojalność, przyjemność, zaufanie, wyjątkowość, piękno i harmonia.

Zielarnia "Po Zdrowie" to więcej niż sklep - to miejsce, które otwiera przed klientem drzwi do zdrowszego i bardziej harmonijnego życia.

Współpraca z ProStream

Zielarnia „Po Zdrowie”, to jedna z pierwszych działalności gospodarczych, które zdecydowały się na rejestrację na platformie ProStream. W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć, że od lipca 2023 roku, nasza platforma zaczęła świadczyć usługi również dla przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Co ważne, warunki pozostają takie same jak dla dużych graczy! Najkorzystniejszy na rynku kurs, darmowe prowadzenie platformy, zero opłat za przelewy SEPA i SWIFT oraz brak limitów i zobowiązań. Aby rozpocząć z nami współpracę kliknij tutaj.

Pani Marlenie dziękujemy natomiast za obdarzenie nas zaufaniem. Jak zwykle życzymy samych sukcesów biznesowych i zachęcamy do odwiedzenia Zielarni „Po Zdrowie”

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share