SIGMA POLSKA Sp. z o.o. – ponad 50 lat doświadczenia na polskim rynku

16. 03. 2023 | Wiktoria Szydziak

Sigma Polska Sp. z o.o., to spółka córka i wyłączny przedstawiciel na polskim rynku czeskiego producenta pomp przemysłowych SIGMA GROUP a.s. SIGMA GROUP natomiast, to jeden z największych producentów pomp przemysłowych w Europie, działający w sektorach energetyki konwencjonalnej oraz jądrowej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, gospodarki wodnej. Początki grupy sięgają aż 1868 roku! Oznacza to 155 lat doświadczenia ogółem na rynku i ponad 50 lat doświadczenia w Polsce.

Pan Tomáš Pozdíšek, Dyrektor Zarządzający SIGMA POLSKA, oraz dyrektor regionalny ProStream Marek Szot
Pan Tomáš Pozdíšek, Dyrektor Zarządzający SIGMA POLSKA, oraz dyrektor regionalny ProStream Marek Szot

Wypracowane przez lata doświadczenie i zdobyta reputacja pozwalają na ciągły rozwój i udział w największych inwestycjach na terenie Polski, Europy i świata. Firma obecnie posiada referencje w 80 krajach na świecie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

Dyrektora Sigma Polska, Pana Tomáša Pozdíška, mieliśmy przyjemność gościć w naszym biurze w Katowicach, a także odwiedziliśmy siedzibę firmy w Gliwicach podczas przekazania tabletu, który otrzymał w ramach naszej akcji promocyjnej.

Pan Tomáš w naszej platformie ceni sobie intuicyjność i bezpieczeństwo środków. Ponadto podkreśla atrakcyjność kursów i profesjonalną obsługę. Nasz zespół podchodzi do każdego klienta indywidualnie i zawsze stara się doradzić lub pomóc. Zachęcamy więc do pozostania w kontakcie z naszymi opiekunami, którzy w każdej chwili służą swoją pomocą.

Platforma ProStream jest narzędziem, który skutecznie i bezpiecznie umożliwia wymianę walut oraz przesyłanie środków na rachunki. Szybka realizacja zwrotu środków.”

Pan Pozdíšek dodał, że będzie polecał naszą platformę swoim partnerom biznesowym, tak aby również skorzystali na współpracy z ProStream!

Cieszymy się, że Pan Tomáš zasilił grono naszych zadowolonych klientów. Dokładamy wszelkich starań by nieustannie doskonalić naszą platformę i spełniać oczekiwania wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Panu Pozdíškowi życzymy samych udanych relacji biznesowych i sukcesu w branży!

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share