ProStream wprowadza śledzenie kursów walut dla klientów

ProStream w mediach
28. 09. 2023 | ProStream

Nasi klienci mogą teraz otrzymywać bieżące powiadomienia o cenach walut, wystarczy że na platformie ProStream ustawią system alertów. Monitoring, podobnie jak inne usługi dostępne na platformie, jest zupełnie darmowy. Zachęcamy do aktywacji nowej funkcji i do lektury artykułu fintek.pl

ProStream - śledzenie kursów
ProStream - śledzenie kursów

Gdy kurs śledzonych walut osiągnie wskazany przez klienta poziom, platforma wysyła natychmiastowe powiadomienie poprzez SMS lub email. Dodatkowo możliwe jest regularne otrzymywanie bieżących informacji o kursach wybranych walut – wszystkich, które są obsługiwane przez ProStream.

– Mamy nadzieję, że nasza nowa usługa ułatwi monitorowanie kursów walut i pomoże firmom śledzić rynek walutowy w bardziej efektywny sposób. W ostatnim czasie byliśmy świadkami znaczącego osłabienia się polskiej waluty. Euro kosztuje dziś ponad 4,65 a dolar 4,35. Jeszcze przed miesiącem było to odpowiednio 4,40 za euro i poniżej 4 zł za dolara. Wierzymy, że czasie tak zmiennych kursów monitoring jest szczególnie istotny dla wygody i bezpieczeństwa naszych klientów – mówi Václav Trnka, Dyrektor Produktu w ProStream.

Dodatkowo ProStream wprowadził możliwość sprawdzania najważniejszych kursów walutowych już na stronie głównej platformy.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share