ProStream członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Nowości
31. 10. 2023 | ProStream

Grupa SAB Finance, do której należy ProStream, dołączyła do Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

ProStream członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
ProStream członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach powstała w 1990 r. Jest to organizacja samorządu i reprezentuje ponad 500 firm różnej wielkości, ułatwiając im prowadzenie działalności gospodarczej i nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi. Obsługujemy już ponad 100 polskich firm i mamy ambitne plany rozwoju na tym rynku. Wierzymy, że przynależność do Regionalnej Izby Handlowej w Katowicach pomoże nam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Katowice to kluczowy region gospodarczy polski. Chcemy wspierać tutejsze firmy w wymianie handlowej, oferując im dostęp do najlepszych kursów wymiany walut bez dodatkowych opłat - mówi Ivana Valkova, Dyrektor Operacyjna ProStream.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, to kolejna, po Polsko-Czeskiej Izbie Handlowej organizacja działająca w Polsce, do której dołącza SAB Finance.

SAB Finance jest liderem rynku transakcji walutowych dla klientów korporacyjnych w Republice Czeskiej. Firma założona przez Radomíra Lapčíka, który jest większościowym właścicielem spółki, działa na rynku od ponad 24 lat. Od 2004 r. SAB Finance ma licencję Czeskiego Banku Narodowego. Firma obsługuje w Czechach ponad 20 000 klientów korporacyjnych. W 2021 r. SAB Finance weszła na giełdę papierów wartościowych w Pradze. Firma jest regularnie audytowana przez KPMG Czech Republic Audit. W Polsce SAB Finance jest objęta nadzorem KNF. W 2022 r. SAB Finance rozszerzyła swoją działalność na Polskę pod marką ProStream.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share