Właściciel JAR AND MORE powierza nam także OMEGA SP. J.!

Nowości
27. 02. 2023 | Wiktoria Szydziak

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o przekazaniu kolejnego tabletu. Tym razem jest to sytuacja szczególna, ponieważ po raz drugi otrzymał go Pan Jacek Witosz. Pierwszy raz pisaliśmy o nim w związku z firmą JAR i MORE. Pan Jacek zarejestrował u nas również swoją drugą firmę "OMEGA" SPÓŁKA JAWNA.

OMEGA SP.J.
OMEGA SP.J.

Firma OMEGA istnieje na rynku od 28 lat i specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości dywanów. W ofercie OMEGI można znaleźć dywan do każdego wnętrza w swoim ulubionym kolorze, co możecie sprawdzić sami w sklepie internetowym. Handel zagraniczny to zatem ich chleb powszedni. Dla tej firmy ważne są z najkorzystniejsze stawki, dlatego właśnie wybrali ProStream!

Tym razem tablet przyjęła córka i współwłaścicielka firmy Omega, pani Paulina Witosz. Dzięki niemu może być zawsze w kontakcie z nami i nie przegapi najlepszego kursu w ProStream, gdy dokonuje wymiany w podróży. Tablet jest do tego idealnym narzędziem. Cieszymy się, że była z niego zadowolona.

To dla nas zawsze wielki zaszczyt i zobowiązanie, gdy klienci przenoszą do nas po kolei wszystkie swoje firmy. Jest to dowód na to, że nam ufają i są zadowoleni z naszych usług.

To właśnie tacy klienci najbardziej pomagają nam w rozwoju ProStream. Dbamy o każdego klienta i słuchamy każdej opinii. Ulepszamy ProStream poprzez zbieranie sugestii od naszych lojalnych klientów. Następnie dział rozwoju wszystko szczegółowo opracowuje i stara się jak najszybciej wdrożyć do użytku.

Jeszcze raz dziękujemy Panu Jackowi Witoszowi za zaufanie, życzymy mu samych sukcesów. Cieszymy się, że możemy być częścią biznesu Pana Jacka i pomagać mu naszymi korzystnymi kursami walut w jego codziennej działalności.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share