Nowa era ProStreamu. Z nowoczesnym wyglądem i ulepszonymi funkcjami

Blog
28. 02. 2024 | ProStream

Jak już pewnie zauważyliście, w naszej aplikacji ProStream zaszło kilka zmian. Zostały one zaprojektowane tak, aby wymiana walut i płatności były dla Was jak najprostsze i najbardziej przejrzyste. A co dokładnie się zmieniło? To już wyjaśni Václav Trnka, dyrektor produktu w ProStream.

Nowa era ProStream
Nowa era ProStream

Dlaczego właśnie teraz zdecydowaliście się na zmianę wyglądu platformy?

Stale rozwijamy narzędzie, które ułatwia naszym klientkom i klientom wymianę walut i oferuje najkorzystniejszy kurs. Oprócz bezbłędnego działania platformy, równie ważna jest dla nas jej przyjazność dla użytkownika. To właśnie na niej teraz się skupiliśmy. Uznaliśmy, że pierwszy kwartał roku będzie idealnym momentem na ten krok.

Jakie zmiany czekają więc klientów ProStream?

Są to zmiany, dzięki którym dokonywanie płatności online i wymiana walut będą bardziej intuicyjne i szybsze. Przy wymianach walutowych od razu widać, po jakim kursie odbywa się zakup i sprzedaż. Można śledzić, w jakiej fazie znajduje się wymiana. Dodaliśmy również możliwość łatwego powtarzania płatności.

A co z wyglądem samej platformy? Czy również uległ zmianie?

Tak. W dużym stopniu wiąże się to z ulepszoną funkcjonalnością, którą opisywałem. Po redesignie ProStream jest nowocześniejszy, bardziej przejrzysty i bardziej transparentny. Dotyczy to również mobilnej wersji strony.

Źródło: fintek.pl

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share