minimal step: W ProStream cenimy dobre kursy i łatwą w obsłudze platformę wymiany walut.

Blog
13. 05. 2024 | ProStream

minimal step to pierwszy w Polsce sklep z obuwiem barefoot dla dorosłych. Jego założyciele, Kasia i Mariusz, zdecydowali się na współpracę z ProStream ze względu na niskie spready i przyjazny interfejs platformy wymiany walut. Przy okazji zdobyli iPada 10.2 64 GB!

Na zdjęciu Mariusz, właściciel sklepu minimal step z iPadem wręczonym w ramach akcji “Zdobądź iPada”, organizowanej przez ProStream.
Na zdjęciu Mariusz, właściciel sklepu minimal step z iPadem wręczonym w ramach akcji “Zdobądź iPada”, organizowanej przez ProStream.

Założyciele minimal step rozpoczęli swoją działalność z prostego powodu - chcieli kupić barefooty dla siebie, ale okazało się, że było to trudniejsze niż przypuszczali. Tak zrodził się pomysł, aby sprowadzać barefooty do Polski na szerszą skalę. Idea przerodziła się w pasję i dynamicznie rosnący sklep. Dziś w e-sklepie oraz w salonie przy Chmielnej w Warszawie oferują szeroki wybór najwygodniejszego obuwia na świecie.

Kiedy obroty zagraniczne minimal step zaczęły rosnąć, Kasia i Mariusz zdecydowali się na współpracę z ProStream. Dzięki platformie wymiany walut mogą korzystać z najlepszych kursów i bezpłatnych transferów zagranicznych, co znacząco ułatwia zarządzanie finansami firmy. Jak dodają, platforma ProStream jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, co pozwala zaoszczędzić cenny czas, który mogą poświęcić na rozwijanie swojego biznesu.

Masz firmę? Dołącz do ProStream i dokonaj co najmniej jednej wymiany walut o równowartości 100 tys. EUR do końca maja. Korzystaj z najlepszych kursów wymiany i zdobądź iPada tak jak Mariusz z minimal step.

Szczegóły akcji: Zdobądź iPada

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share