M3 DVERE kolejnym klientem ProStream

Nowości
23. 02. 2023 | Wiktoria Szydziak

Niedawno nasz dyrektor sprzedaży Tomasz Hupajło wybrał się z wizytą do siedziby firmy M3 DVERE, aby przekazać kolejny tablet naszemu nowemu klientowi. Pan Marek Sadlok, prezes firmy spełnił warunki akcji promocyjnej już w pierwszym tygodniu korzystania z naszej platformy. Gratulujemy! Poznaliśmy przy okazji historię, potrzeby i plany na przyszłość M3 DVERE. A jak ProStream pomaga Panu Markowi w rozwoju firmy? Zachęcamy do krótkiej lektury.

Pan Marek Sadlok, właściciel M3 DVERE
Pan Marek Sadlok, właściciel M3 DVERE

M3 DVERE to rodzinna firma działająca na rynku od lat dziewięćdziesiątych. W okresie transformacji firma zajmowała się sprzedażą, a nawet produkcją w różnych branżach. Od roku 2005 działa w branży wyposażenia wnętrz. Sprzedaż detaliczną prowadzi w salonach sprzedaży w Cieszynie, Bielsku oraz Żywcu. Ofertę M3 DVERE można przejrzeć na stronie internetowej. Pan Marek Sadlok wspomina, że dynamiczny rozwój sieci handlowych bardzo mocno zdywersyfikował klienta na rynku tradycyjnym i zarząd firmy podjął decyzję o zamknięciu nierentownych salonów sprzedaży. Właściciele spróbowali wtedy sił w dystrybucji drzwi oraz podłóg na rynkach Czech i Słowacji. Lokalizacja siedziby, która mieści się w Cieszynie tylko potwierdziła to, że ekspansja na te rynki moze być dobrym rozwiązaniem dla firmy.

Renoma firmy pozwoliła na rozwój na rynkach sprzedaży drzwi oraz podłóg i dwa lata temu M3 DVERE stworzyło markę własną stolarki drzwiowej o nazwie IMPERIODOOR. Właściciele mają w planach dalej rozwijać IMPERIODOOR jako silną, stabilną i jakościowo dobrą markę drzwi wewnętrznych. Wiedząc jaki potencjał w zakresie transakcji walutowych ma w Polsce branża meblarska/stolarska, sami odezwaliśmy się do Pana Marka z ofertą współpracy. Rejestracja przebiegła szybko i sprawnie, już po kilku dniach Pan Marek mógł korzystać z naszej platformy, gdyż cały proces zachodzi online.

Okazało się, że właściciel firmy M3 DVERE sam poszukiwał jakiegoś alternatywnego narzędzia w zakresie transakcji walutowych, po to by zautomatyzować wymianę walut oraz by uzyskać korzystniejsze warunki. W naszej platformie Pan Marek ceni sobie atrakcyjne kursy, prostą i intuicyjną obsługę platformy oraz szybkość transakcji.

„Dzisiaj obsługujemy ponad 700 firm na tych rynkach, co spowodowało ze nasza sprzedaż miała zdecydowaną większość transakcji w walucie obcej (korona czeska czy euro), dlatego bardzo cieszymy się ze współpracy z Prostream jako partnerem do wymiany walut.”

Panu Sadlokowi podoba się u nas na tyle, że postanowił polecić nas swojemu parnterowi biznesowemu, z którym również mamy nadzieję rozpocząć kolejną owocną współpracę!

Natomiast Panu Markowi życzymy samych sukcesów w biznesie. Cieszymy się z kolejnej udanej współpracy i dołożymy wszelkich starań, by przebiegała ona sprawnie, korzystnie i owocnie.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share