Kobiety w biznesie – przekraczania granic ciąg dalszy...

Nowości
25. 09. 2023 | ProStream

To raczej nie przypadek, że przy okazji wizyty w kolejnej współpracującej z nami firmie, znowu poruszymy aspekt kobiet w biznesie. Jednak wszystko po kolei.

Hanmar Sp. z o.o.
Hanmar Sp. z o.o.

Hanmar to firma rodzinna specjalizująca się w obróbce skrawaniem, która została założona wiele lat temu przez pełnego pasji i zaangażowania Pana Mariusza Becker. Początkowo zajmowała się tylko usługami, ale poprzez rozwój i doskonałą jakość zdobyła wyjątkowe miejsce na rynku. Dzisiaj, dzięki wysiłkom córki założyciela, przedsiębiorstwo przekroczyło swoje pierwotne cele i stało się jednym z najbardziej renomowanych w branży przemysłu cukrowego.

Przejęcie odpowiedzialności po swoim ojcu, to było wielkie wyzwanie - wyznaje Pani Monika Becker - ale dzięki elastyczności i zdolności adaptacji do zmieniającego się środowiska biznesowego, firma nadal odnosi sukcesy.

Pani Monika wprowadza nowe idee, innowacyjne strategie i pomysły, które przyczyniają się do wzrostu firmy. Dodatkowo, kobiece podejście do zarządzania oparte na empatii, współpracy, przyczyniły się do stworzenia dobrej atmosfery pracy.

Przemysł rolniczy jest jednym z najbardziej konkurencyjnych na świecie, a eksport odgrywa kluczową rolę - twierdzi Pani Monika. Korzystając z platformy ProStream, firma zwiększyła swoje zyski poprzez minimalizację kosztów wymiany walut - dodaje.

ProStream umożliwia dostęp do atrakcyjnych kursów walutowych, dzięki czemu firma utrzymuje konkurencyjne ceny swoich produktów dla zagranicznych odbiorców.

Wnioskiem jest to, że firma Hanmar korzystając z możliwości oferowanych przez platformę do wymiany walut ProStream, zwiększa swoje zyski i utrzymuje konkurencyjność na międzynarodowym rynku, ciesząc się opinią producenta wysokiej jakości noży rolniczych.

Firma Hanmar to doskonały przykład, jak kobieta w biznesie może się realizować poprzez swoje zdolności i umiejętności i właściwe zarządzanie. Jej wkład w rozwój firmy jest niezwykle ważny i inspirujący.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share