Firma Hellux-Hain: Światło, Drewno i Nowoczesność od 1992 roku

Nowości
19. 09. 2023 | Wiktoria Szydziak

Od momentu swojego powstania w 1992 roku firma Hellux-Hain wyznaczała sobie ambitne cele i systematycznie dążyła do ich osiągnięcia. Dzięki nieustannej ekspansji i innowacyjności, stała się liderem w branży oświetleniowej oraz specjalistą w dziedzinie toczenia elementów drewnianych i wykorzystywania nowoczesnych technologii. Prześledźmy razem fascynującą historię firmy Hellux-Hain, gdzie trafił nasz prezent w ramach akcji marketingowej.

Pan Andrzej Jaśko, wspólnik firmy Hellux-Hain
Pan Andrzej Jaśko, wspólnik firmy Hellux-Hain

Początki: Toczenie elementów drewnianych i rozwinięcie oświetleniowej pasji Historia firmy Hellux rozpoczęła się od toczenia elementów drewnianych. To była pierwsza specjalizacja firmy, która szybko stała się jej wizytówką. Dzięki pasji i zaangażowaniu założycieli oraz pracowników, proces toczenia drewna ewoluował i udoskonalany był na przestrzeni lat. To właśnie ta działalność stanowi fundament sukcesu firmy Hellux-Hain.

Już w 1996 roku firma postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie w toczeniu drewna do produkcji lamp i sprzętu oświetleniowego. Dzięki temu, oferta Hellux-Hain została znacząco poszerzona. Obecnie firma oferuje ponad 300 unikalnych wzorów lamp własnego projektu, a także realizuje zamówienia specjalne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Nowoczesność i Innowacje W roku 2008 firma Hellux-Hain postawiła krok w przyszłość, wprowadzając do swojej działalności technologię laserowego wycinania i znakowania tworzyw sztucznych za pomocą lasera CO2. Ta nowa usługa umożliwiła firmie realizację jeszcze bardziej zróżnicowanych zamówień oraz sprostanie rosnącym oczekiwaniom klientów. Hellux-Hain stał się gotów na wyzwania związane z nowoczesnymi technologiami.

Wszechstronność i Nowe Obszary Działalności Rok 2009 przyniósł kolejny etap rozwoju. Firma postanowiła otwarcie skierować swoje usługi na potrzeby przedsiębiorstw oraz ich klientów. Poszerzono działalność o profesjonalne projektowanie i tworzenie stron internetowych dla firm. Warto podkreślić, że Hellux-Hain to firma wszechstronna, która oferuje także usługi frezowania, pracuje na maszynach CNC oraz wykonuje cięcie laserowe w drewnie. Dzięki temu firma może obsługiwać szeroką gamę zleceń, zarówno małych jak i dużych, dostosowanych do różnorodnych branż i potrzeb klientów.

Hellux-Hain - Tradycja, Nowoczesność i Zaawansowane Technologie Firma Hellux-Hain to przykład przedsiębiorstwa, które od 1992 roku łączy tradycję z nowoczesnością. Jej historia to historia ciągłego rozwoju, poszukiwania nowych rozwiązań oraz spełniania oczekiwań klientów. Dzięki swojej wszechstronności i zaawansowanym technologiom, Hellux pozostaje liderem w branży oświetleniowej oraz partnerem godnym zaufania dla firm i klientów indywidualnych.

Panu Andrzejowi Jaśko, wspólnikowi firmy, dziękujemy serdecznie za zaufanie i korzystanie z naszej platformy. Cieszymy się na dalszą współpracę i życzymy samych sukcesów w biznesie!

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share