Dołącz do ProStream i wygraj atrakcyjne nagrody

Nowości
20. 12. 2023 | ProStream

W ProStream oferujemy wymianę walut po kursach na najniższym dostępnym publicznie poziomie, dla wszystkich firm, bez względu na ich rozmiar i wielkość obrotów, a także bezpłatne międzynarodowe przelewy walutowe SWIFT i darmowe prowadzenie konta. Teraz powodów by dołączyć do naszej platformy jest jeszcze więcej. Wymieniaj waluty z ProStream i zdobądź atrakcyjne nagrody.

ProStream
ProStream

Właśnie minął rok od kiedy działamy w Polsce. Z naszych usług korzysta już ponad 100 klientów firmowych. Aby to uczcić - stworzyliśmy program poleceń. Dołącz do naszej platformy, poleć ją innym i wygrywaj. Do zdobycia są iPady, iPhony i vouchery na Allegro. Akcja trwa do końca grudnia.

Jak zdobyć nagrody?

  1. Zarejestruj się na platformie ProStream i wymień dowolną walutę o równowartości 100 tys. EUR, aby zdobyć tablet iPad 10,2” 64GB.

  2. Zarejestruj się i rozlicz co najmniej jedną transakcję o wartości przynajmniej 25 tys. EUR oraz poleć ProStream nowemu klientowi. Jeśli również on wymieni on walutę o wartości nie mniejszej niż 25 tys. EUR - iPad 10,2” 64GB lub voucher zakupowy na Allegro o wartości 500 zł trafią do Ciebie.

  3. Zarejestruj się na naszej platformie, jeśli nie jesteś naszym klientem, lub zaloguj się, gdy masz już konto. Następnie ustal co najmniej jeden kontrakt forward o wartości nie mniejszej niż 700 tys. EUR. Gdy rozliczysz transakcję otrzymasz a następni Rozlicz transakcję iPhone”a Pro 15.

Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny tutaj.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share