Trinea stawia na bezpieczeństwo transakcji walutowych

Nowości
17. 02. 2023 | Wiktoria Szydziak

Na rynku polskim istnieje kilka instytucji pozabankowych, które zajmują się dostarczaniem rozwiązań w zakresie transakcji międzynarodowych. Taka alternatywa usług oferowanych w banku jest zazwyczaj bardziej korzystna dla właścicieli firm. Wybierając nowego usługodawcę warto jednak pamiętać o bezpieczeństwie.

Trinea Sp. z o.o.
Trinea Sp. z o.o.

Świetnie w tej kwestii poradził sobie jeden z naszych klientów, Pan Piotr Jaroń, właściciel firmy Trinea sp. z o.o. Pan Piotr oprócz korzystnych kursów ceni sobie właśnie bezpieczeństwo, które ProStream może mu zapewnić i pozytywnie ocenił nasz proces rejestracji. Jako część grupy kapitałowej SAB Finance a.s. ProStream nadzorowany jest przez Narodowy Bank Czech, dodatkowo spółka jest notyfikowana w KNF oraz audytowana co roku przez KPMG. Ponadto banki, z którymi nawiązaliśmy współpracę w Polsce, tj. ING, PKO BP oraz BNP Paribas, pełnią także funkcję organów nadzorujących. Wszystkie te regulacje sprawiają, że nasi klienci mogą czuć się spokojnie powierzając nam swoje środki.

Podczas wizyty w siedzibie firmy Trinea, Pan Piotr zwrócił uwagę na jeszcze jedną kwestię. Mianowicie odpowiada mu darmowe prowadzenie platformy. Korzystanie z ProStream jest całkowicie bezkosztowe, nie wymagamy od klientów żadnych limitów transakcji, a każda spółka bez względu na wielkość, nawiązuje współpracę na takich samych warunkach!

Trinea została założona w roku 2003 i od tego momentu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości krzeseł i foteli tapicerowanych. Specjalnością firmy są krzesła skórzane wykonane z najwyżej jakości materiałów. Właściciel opiera swoją działalność na indywidualnym i elastycznym podejściu do każdego klienta, umożliwiając im tworzenie własnych projektów. Trinea działa także na rynku międzynarodowym i dostarcza swoje produkty odbiorcom z Holandii, Belgii, Niemiec, Danii i Szwajcarii.

Cieszymy się, że Pan Piotr nam zaufał i wspólnie możemy generować oszczędności w jego firmie. Tym bardziej cieszymy się, że udało mu się spełnić warunki naszej akcji promocyjnej „100 tabletów dla 100 nowych klientów”. Dnia 8 lutego 2023 roku, nasz dyrektor osobiście wręczył nagrodę jaką jest nowy tablet. Panu Piotrowi życzymy samych sukcesów zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała owocnie i bez komplikacji!

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share