BELAMED Sp. z o.o. – rodzinna firma powstała ze wspólnych pasji i zainteresowań

Nowości
10. 03. 2023 | Wiktoria Szydziak

Belamed Sp. z o.o., to polska, rodzinna firma, której działalność sięga początku lat 90. Spółka jest wynikiem pasji pary inżynierów połączonych przez małżeństwo i wspólne zainteresowania. Właściciele, Pani Izabela i Andrzej Zawojscy, rozpoczęli prowadzenie przedsiębiorstwa z sektora specjalistycznych napraw oraz serwisu urządzeń medycznych w 1990 roku.

Właścicielka firmy, Pani Izabela Zawojska oraz Menedżerka ds. obsługi klienta, Pavlina Szlauerova
Właścicielka firmy, Pani Izabela Zawojska oraz Menedżerka ds. obsługi klienta, Pavlina Szlauerova

Wypracowanie relacji z renomowanymi producentami sprzętu medycznego z Niemiec i Szwajcarii zajęło właścicielom lata. Zdobywając renomę i zaufanie w branży pod nazwą Belamed Sp. z o.o., firma rozpoczęła na terenie Polski dystrybucję specjalistycznego sprzętu, maszyn i urządzeń medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ich asortymentem.

Naturalnym procesem w firmie Belamed Sp. z o.o. stało się zapotrzebowanie na wymianę walut, głównie EUR oraz CHF. Wynikało to oczywiście z relacji eksportowych z kierunku Francji, Niemiec i Szwajcarii. Stabilność dostępu do możliwości kupna, wymiany, sprzedaży tych walut stała się częścią procesu sprawnego działania przedsiębiorstwa.

Firma Belamed Sp. z o. o. ze względu na rozwój ciągle poszukuje dobrych kursów walut. Współpraca między właścicielami a ProStream trwa już ponad rok. Myślimy, że jest to wystarczający dowód na to, że naszym klientom zapewniamy najkorzystniejsze stawki. Dodatkowo Pani Izabela docenia u nas darmowe płatności SEPA i SWIFT.

Do niedawna korzystne warunki w zakresie transakcji walutowych były zarezerwowane głównie dla bardzo dużych firm. ProStream odmienia rynek polski zapewniając wszystkim takie same warunki bez względu na wielkość firmy. Co więcej skupiamy się właśnie na małych i średnich przedsiębiorstwach dostarczając im najkorzystniejsze na rynku kursy.

Z naszej strony chcielibyśmy podziękować właścicielom firmy Belamed za dotychczasową współpracę. Są to osoby bardzo charyzmatyczne, które budowały swoją markę od podstaw. Prywatnie Państwo Zawojscy to bardzo sympatyczne i zgodne małżeństwo, które połączyła wspólna pasja, a jej wynikiem jest dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Życzymy im samych sukcesów w biznesie, ale i w życiu prywatnym oraz liczymy na dalszą współpracę!

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share