ProStream na 28. Międzynarodowych Targach PLASTPOL

Blog
28. 05. 2024 | ProStream

PLASTPOL to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, gromadzące firmy z całego świata. Nie mogło nas tam zabraknąć.

PLASTPOL
PLASTPOL

Celem ProStream jest wspieranie przedsiębiorstw w obniżaniu kosztów wymiany walut oraz zabezpieczaniu ryzyka walutowego. Oferujemy wygodne rozwiązania, które pomagają firmom minimalizować te koszty oraz zarządzać ryzykiem związanym z wahaniami kursów walut. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprezentować nasze usługi firmom z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które uczestniczyły w PLASTPOL.

W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 600 firm z 29 krajów, przede wszystkim z Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. Ponad połowa wystawców to międzynarodowe przedsiębiorstwa, które importują i eksportują towary, co wiąże się z koniecznością dokonywania transakcji walutowych. Nic więc dziwnego, że wiele z nich zainteresowała oferta ProStream. Największe zainteresowanie wzbudziła możliwość optymalizacji kosztów wymiany walut, jaką oferuje nasza platforma, a także zaawansowane narzędzia do zabezpieczania ryzyka walutowego. Dzięki tym rozwiązaniom przedsiębiorcy mogą lepiej kontrolować swoje finanse i unikać nieprzewidzianych strat wynikających z niekorzystnych zmian kursów walutowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom targów, z którymi nawiązaliśmy cenne kontakty biznesowe.

  1. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbyły się w Kielcach od 21 do 24 maja 2024 r.
LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share