Najlepsze kursy wymiany walut i nagrody dla firm

Blog
18. 06. 2024 | ProStream

„Dzięki ProStream korzystam z najlepszego w danym momencie kursu wymiany walut” - mówi Kinga Polaczek z firmy EMIS MISZTAL, która dołączyła do grona zdobywców iPada w ramach naszej akcji.

EMIS MISZTAL to kolejna firma, korzystająca z usług ProStream, która otrzymała nowoczesnego iPada.
EMIS MISZTAL to kolejna firma, korzystająca z usług ProStream, która otrzymała nowoczesnego iPada.

EMIS MISZTAL to rodzinna firma z ponad 60-letnią tradycją. „Daj dziewczynie odpowiednie buty, a podbije świat” - ta złota myśl Marylin Monroe stała się hasłem przewodnim przedsiębiorstwa, które oferuje kolekcje stylowego obuwia damskiego na różne okazje. Biznes założony w Częstochowie znajduje odbiorców na całym świecie, m.in. na rynkach takich jak Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania, Rumunia, Węgry i Czechy. W platformie ProStream przedstawiciele firmy doceniają ofertę najlepszych kursów wymiany, ale nie tylko.

„Platforma ProStream jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, transakcje dokonują się automatycznie. Kolejnym wyróżniającym aspektem jest obsługa klienta – zawsze dostępna, miła i pomocna. Mogę śmiało polecić ProStream innym firmom i powiedzieć, że jest moim partnerem biznesowym" - wyjaśnia Kinga Polaczek, współwłaścicielka firmy EMIS MISZTAL. EMIS MISZTAL wymienia waluty z ProStream na tyle często, że firma bez problemu stała się laureatem naszej akcji, w której można zdobyć nowoczesnego iPada.

Masz firmę? Dołącz do ProStream i dokonaj co najmniej jednej wymiany o wartości 100 000 EUR do końca czerwca. Skorzystaj z najlepszych kursów wymiany walut i zdobądź iPada 10.2 64 GB tak jak EMIS MISZTAL.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share