Kolejnym zdobywcą iPada jest firma Vasco Electronics

Blog
11. 06. 2024 | ProStream

Nasza akcja trwa! Tym razem iPad 10.2 64 GB trafił do Vasco Electronics, polskiej spółki, która rozwija nowoczesne tłumacze AI, kupowane przez klientów na całym świecie.

prostream 6.6 3.jpg
prostream 6.6 3.jpg

Vasco Electronics projektuje, produkuje i sprzedaje translatory elektroniczne i jest globalnym liderem na rynku rozwiązań tłumaczeniowych. Z zasilanych sztuczną inteligencją tłumaczy Vasco korzystają turyści, osoby pracujące za granicą, medycy oraz organizacje pomagające uchodźcom na całym świecie. Firma zatrudnia 200 osób i działa w ponad 20 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Prowadzenie działalności na tylu rynkach oznacza częste przeliczanie walut, co czyni ProStream idealnym partnerem, aby zapewnić korzystny kurs wymiany.

„Dzięki Vasco znikają bariery językowe, a ProStream eliminuje bariery biznesowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z działania platformy ProStream. Jest funkcjonalna, a transakcje przebiegają płynnie i po bardzo korzystnych kursach” - mówi Maciej Góralski, założyciel i CEO Vasco Electronics.

Masz firmę? Dołącz do ProStream i dokonaj co najmniej jednej wymiany o wartości 100 000 EUR do końca czerwca. Skorzystaj z najlepszych kursów wymiany walut i zdobądź iPada tak jak Vasco Electronics.

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share