1Filter s.r.o. – są już z nami ponad rok!

Nowości
22. 03. 2023 | Wiktoria Szydziak

Niedawno nasz nowy dyrektor regionalny, Marek Szot, miał przyjemność odwiedzić Panią Magdalenę Skark w firmie 1Filter s.r.o. Spotkanie odbyło się w celu przekazania tabletu, który można zdobyć w naszej akcji promocyjnej. Zapraszamy do krótkiej lektury na temat firmy 1Filter i współpracy z ProStream!

Pani Magdalena Skark z 1Filter s.r.o. z naszym dyrektorem regionalnym Markiem Szot
Pani Magdalena Skark z 1Filter s.r.o. z naszym dyrektorem regionalnym Markiem Szot

1Filter s.r.o., to firma, która jest dystrybutorem polskich wyspecjalizowanych filtrów do klimatyzacji przemysłowej. Istnieje już od 2002 roku, a swoje produkty oferuje głównie na rynku czeskim i słowackim. Stąd właśnie wzięło się zapotrzebowanie na wymianę walut w firmie. Firma posiada wiele lat doświadczenia i dzięki gruntownej wiedzy z zakresu technologii filtracji oraz rozwiązaniom szytym na miarę indywidualnych potrzeb klienta, nieustannie odnosi nowe sukcesy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z asortymentem.

Do ProStream właściciele trafili z polecenia. Dzięki rekomendacjom postanowili się zarejestrować i rozpocząć współpracę z naszą firmą. Wiemy, jak ważne są opinie naszych klientów i cieszymy się za każdym razem, gdy któryś z nich poleci nas swoim partnerom biznesowym. Świadczy to o zaufaniu do ProStream oraz o wygodzie korzystania z naszej platformy. Dowodzi to także, że oferujemy najkorzystniejsze na rynku kursy!

Pani Magdalena powiedziała nam, że jedną z największych zalet ProStream, oprócz korzystnych kursów i darmowych przelewów za granicę, jest po prostu platforma internetowa. Wszystkie transakcje zachodzą online, więc nie ma konieczności fizycznych wizyt w kantorze. Zlecanie wymian i płatności jest szybkie, intuicyjne i przede wszystkim bezpieczne. Dodatkowym atutem była rozpoznawalność ProStream i SAB Finance a.s. na rynku czeskim jako zaufanego partnera biznesowego.

Cieszymy się, że firma 1Filter s.r.o. jest kolejnym klientem, który działa z nami już ponad rok! Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie. Właścicielom życzymy samych sukcesów w prowadzonej działalności. Mamy nadzieję, że dobre kursy i wygoda użytkowania naszej platformy, sprawią, że zostaną z nami na dłużej!

LinkedIn ShareTwitter ShareFacebook share